503 006 304

recepcja@studiob-w.pl

HomeWyszczuplanie  

Body Shaper

 Jest skuteczną metodą walki z nadwagą i cellulitem.

Wszystko jest zasługą spotęgowanego działania drenażu limfatycznego z terapią świetlną infrared oraz terapią magnetyczną z elektrostymulacją, które dają spektakularne rezultaty.

Czytaj więcej: Body Shaper

Sauna Infra Red

Sauna INFRARED jest jedną z najprostszych i najskuteczniejszych form terapii zwiększających odporność i wzmacniających system immunologiczny człowieka, doskonale relaksuje, odpręża i oczyszcza organizm z toksyn.

Czytaj więcej: Sauna Infra Red

Vacu activ

Vacu Activ to najnowocześniejsze urządzenie, które poprzez połączenie działania podciśnienia, podczerwieni, jonizacji oraz koloroterapii przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej w najbardziej problematycznych miejscach: talia, brzuch, uda, pośladki.

Czytaj więcej: Vacu activ

Activ spa infrared

Activ Spa Infrared to innowacyjne urządzenie emitujące wiązki podczerwieni zintegrowaną z aromaterapią, koloroterapią, elektrostymulacją i fototerapią ( odbudowa naczynek kolagenowych) przyczynia się do modelowania sylwetki i odmładzania, jednocześnie gwarantując osiągnięcie doskonałej formy sprawności naszego organizmu.

Czytaj więcej: Activ spa infrared

Limfodrenaż

Doskonałym uzupełnieniem masażu Rollen Lux jest Limfodrenaż. O ile przy urządzeniu rollujacym wpływamy na układ limfatyczny masażem opierającym się na głaskaniu, rozcieraniu i ugniataniu, tak przy Limfodrenażu dokonujemy zabiegu wpływając bardzo głęboko na problematyczne partie ciała. 

Czytaj więcej: Limfodrenaż

Więcej artykułów…

  1. Rollen Lux

Podkategorie