503 006 304

recepcja@studiob-w.pl

HomeO nas

O nas

Studio powstało w grudniu 2009 roku. Na początku były tylko urządzenia. Aby sprostać licznym potrzebom naszych wyjątkowych klientów wprowadzone zostały kolejne usługi. Na dzień dzisiejszy w naszej ofercie znajdują się: masaże, zabiegi kosmetyczne. Ostatnio do naszej załogi dołączyła psycholog-terapeuta - osoba która pomaga nam i naszym klientom rozwiązywać problemy z którymi nie zawsze sobie radzimy sami.

Dbamy o każdego klienta indywidualnie – dobieramy zabiegi zgodnie z możliwościami i potrzebami, aby każdy wyszedł zrelaksowany i pełen energii.

 

 

 

Zapowiedzi

Zabieg na ciało - Bursztynowa moc

Jesień i zima jest to czas gdy wyjątkowo dopada nas brak energii, uczucie zmęczenia i chandra. Szczególnie odczuwalne jest to u osób z chorobami tarczycy. Idealnym rozwiązaniem jest zabieg na ciało łączący peeling i masaż produktami bursztynowymi.
Bursztyn jest nośnikiem energii i równowagi. Kontakt z ciałem uaktywnia kreatywność, pobudza siłę fizyczną i psychiczną, zwiększa pewność siebie, zapewnia optymizm i żywotność. Masaż leczniczy z wyciągiem z bursztynu rozluźnia mięśnie i umysł od stresu. Ponadto wzbogaca komórki w tlen, usuwa toksyny i chroni skórę i ciało przed procesami starzenia.

Dodatkowo do każdego zabiegu seans 30 minutowy w saunie Infrared.

 

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny - głównie stosowany

podczas zastoju chłonki w organizmie, a także w chorobach spowodowanych jej zastojem. Wskazania do zastosowania drenażu ręcznego to przebyte choroby zakaźne, mastektomia, zaburzenie gospodarki wodnej i mineralnej, opuchnięcie kończyn dolnych, redukcja cellulitu, skrócenie czasu wchłaniania siniaków, krwiaków.

Galeria

galeria