503 006 304

recepcja@studiob-w.pl

Home

Maseczkę Płatkową Fleur Fabrique wykonano ze ze specjalnego, naturalnego włókna - wielowarstwowa struktura materiału maseczki zaprojektowana została specjalnie z myślą o współdziałaniu z czystym miąższem Aloe Vera. Maseczka Fleur Fabrique doskonale współpracuje z Tonikiem Nawilżającym z zestawu Fleur de Jouvence, jak i z innymi produktami pielęgnacyjnymi Forever Living Products (AloeFirst, Aktywator Aloesowy,


Maseczka dwuskładnikowa z zestawu FdJ, krem R3 Factor i Galaretka Aloesowa). Fleur Fabrique można używać wraz z całym zestawem Aloe Fleur de Jouvence (patrz opis 21-dniowego Programu dla Pięknej Cery Forever), jak i całkiem osobno, jako samodzielny element dbałości o urodę. Dla uzyskania najlepszych efektów należy jedynie pamiętać o tym, aby zarówno czynnik zwilżający materiał maseczki, jak i produkty pielęgnacyjne nakładane na skórę pod maseczką, zawierały jak najwięcej czystego miąższu Aloe Vera.
Dzięki właściwościom miąższu aloesowego i poprzez fakt, że materiał maseczki "pracuje" podczas wysychania, Maseczka Płatkowa Fleur Fabrique wybitnie polepsza uwalnianie skóry od zanieczyszczeń i martwych komórek naskórka. Otwiera skórę na wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i regenerujące, zwłaszcza na Kompleksową Pielęgnację Cery - Aloe Fleur de Jouvence.
Maseczkę Płatkową Fleur Fabrique można używać w całości - na całą twarz, bądź tylko na jej wybrane fragmenty, np. te miejsca, w których cera ma skłonności do przetłuszczania się (zazwyczaj czoło, nos i broda przy cerze mieszanej). Materiał maseczki można w tym celu ciąć nożyczkami na mniejsze kawałki - płatki.